Wulkanista.pl (dawniej portaloponiarski.pl) to portal internetowy skupiony wokół tematyki ogumienia do samochodów i motocykli, porad motoryzacyjnych oraz newsów ze świata czterech kółek. Na stronie znaleźć można najnowsze doniesienia ze świata opon – rzetelne testy opon samochodowych różnych producentów, porównania najbardziej popularnych modeli oraz wiele porad dotyczących wymiany, eksploatacji i zakupu ogumienia.

Portal stworzony został z myślą o wszystkich kierowcach – młodych posiadaczach pierwszego auta, doświadczonych kierowcach zawodowych, rajdowcach i specjalistach z dziedziny mechaniki oraz wulkanizacji. Serwis Wulkanista.pl tworzą prawdziwi pasjonaci i eksperci w tej dziedzinie – na łamach strony znaleźć można zatem wiele ciekawych artykułów poruszających najważniejsze kwestie i zagadnienia dotyczące poruszania się po drogach i bezdrożach.

Użytkownicy współtworzą portal, dzięki czemu oprócz opinii specjalistów, można także zapoznać się ze zdaniem innych kierowców, porównać swoje spostrzeżenia z innymi miłośnikami motoryzacji i nauczyć się wiele o bezpieczeństwie i naprawach. Jedną z najbardziej lubianych sekcji portalu jest dział poradników – to tutaj zamieszczane są sprawdzone informacje na różne tematy.

Każdy czytelnik może dowiedzieć się, jak kupić sprawny samochód, jakie wybrać do niego opony oraz zapoznać się z wieloma ciekawostkami ze świata motoryzacji. Tu również poznać można innych pasjonatów i spotkać się z nimi na imprezach organizowanych w całym kraju – wciąż aktualizowany kalendarz wydarzeń pomoże umówić się na spotkanie w gronie innych zapaleńców.

Zapraszamy do kontaktu z nami.