Opony zimowe Riken

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Głosów: 1, Średnia: 3,00 na 5)
Loading...
Logo firmy Riken, producenta m.in. opon zimowych
Logo firmy Riken, producenta m.in. opon zimowych

Firma Riken ma dość nietypową historię, gdyż jej powstanie związane jest z fundacją naukową Riken, która w Japonii zajmowała się badaniami nad chemią i fizyką. Być może to właśnie sprawiło, że aktualnie jest to marka posiadająca bardzo nowoczesne technologie.

Niewątpliwy wpływ na dynamiczny rozwój firmy Riken ma współpraca z koncernem Michelin – francuskie rozwiązania wpłynęły na podniesienie jakości i pozwoliły dopasować produkty do potrzeb europejskich odbiorców.

Tanie opony zimowe Riken produkowane są w kilku wersjach. Oprócz modelu przeznaczonego do samochód dostawczych Riken Cargo Winter, duża popularnością w Polsce cieszy się bieżnik klasy ekonomicznej Riken Snowtime B2. Najlepsze wyniki sprzedaży odnotowują wersje w rozmiarach: 215/60 R16, 215/55 R16, 175/65 R15, 195/65 R15 oraz 185/60 R15.

Asortyment obejmuje również wzmocnione opony zimowe Riken Snowtime B2, które oznaczane są indeksem XL. Dobry stosunek jakości do ceny potwierdza m.in. 6 miejsce zajęte w rankingu magazynu Autoklub CR, w którym testowano opony zimowe w rozmiarze 185/60 R15.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *