Opony zimowe Riken

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Oceń jako pierwszy)
Loading...
Logo firmy Riken, producenta m.in. opon zimowych
Logo firmy Riken, producenta m.in. opon zimowych

Firma Riken ma dość nietypową historię, gdyż jej powstanie związane jest z fundacją naukową Riken, która w Japonii zajmowała się badaniami nad chemią i fizyką. Być może to właśnie sprawiło, że aktualnie jest to marka posiadająca bardzo nowoczesne technologie.

Niewątpliwy wpływ na dynamiczny rozwój firmy Riken ma współpraca z koncernem Michelin – francuskie rozwiązania wpłynęły na podniesienie jakości i pozwoliły dopasować produkty do potrzeb europejskich odbiorców.

Tanie opony zimowe Riken produkowane są w kilku wersjach. Oprócz modelu przeznaczonego do samochód dostawczych Riken Cargo Winter, duża popularnością w Polsce cieszy się bieżnik klasy ekonomicznej Riken Snowtime B2. Najlepsze wyniki sprzedaży odnotowują wersje w rozmiarach: 215/60 R16, 215/55 R16, 175/65 R15, 195/65 R15 oraz 185/60 R15.

Asortyment obejmuje również wzmocnione opony zimowe Riken Snowtime B2, które oznaczane są indeksem XL. Dobry stosunek jakości do ceny potwierdza m.in. 6 miejsce zajęte w rankingu magazynu Autoklub CR, w którym testowano opony zimowe w rozmiarze 185/60 R15.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *