Data modyfikacji:

Bezpieczeństwo na drodze i 100 zł w kieszeni!

Kup opony zimowe lub wielosezonowe Uniroyal i odbierz 100 zł zwrotu.
uniroyal
Zima w pełni, a Uniroyal przychodzi z pomocą kierowcom, którzy jeszcze nie zdążyli przygotować swoich pojazdów do zimowych warunków. W ramach ostatniego dzwonka na zmianę opon, firma oferuje nie tylko wysokiej jakości opony, ale również atrakcyjny zwrot gotówki. Każdy, kto zdecyduje się na zakup kompletu opon zimowych lub wielosezonowych Uniroyal w rozmiarze 16 cali lub większym, otrzyma 100 zł zwrotu.

Akcja trwa do 19 grudnia 2023 roku, lub do wyczerpania zaplanowanej puli nagród. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy zachować dowód zakupu i zarejestrować go na stronie Uniroyal. Po wypełnieniu formularza, uczestnicy otrzymają SMS z kodem BLIK i e-mail z PINem, które umożliwią im wypłatę gotówki z bankomatu.

To świetna okazja dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli przygotować swoich samochodów na zimę. Uniroyal podkreśla, że odpowiednie opony to klucz do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych. Dzięki tej akcji, klienci mogą nie tylko zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale i cieszyć się dodatkowym bonusem.
Więcej informacji, w tym regulamin akcji, znajdziesz na rekinuniroyal.pl.
kiedy wymienić opony

Kiedy wymienić opony? Czy tylko na koniec sezonu?

2024-03-01
Ogumienie w samochodzie jest niezwykle ważne, ponieważ ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo kierującego, jak i pasażerów. Czy wymiana opon powinna odbywać się wyłącznie na koniec sezonu? Sprawdź, kiedy jest najlepszy moment na zmianę!  
uszkodzony wybierak skrzyni biegów objawy

Uszkodzony wybierak skrzyni biegów – objawy. Kiedy skrzynia biegów jest uszkodzona?

2024-02-26
Skrzynia biegów jest mechanizmem, który umożliwia zmianę przełożenia układu napędowego w celu dostosowania parametrów pracy silnika do jego potrzeb. Najprościej rzecz ujmując, pozwala ona na zmianę biegu i dostosowanie prędkości obrotowej silnika, do danego obciążenia i prędkości tak, aby zoptymalizować pracę jednostki. Skrzynie biegów podzielić można ze względu na konstrukcję i zasadę działania na cztery grupy: manualne, półautomatyczne stopniowe, automatyczne stopniowe i automatyczne bezstopniowe. Dziś zajmiemy się manualną skrzynią biegów, a dokładniej jej elementem roboczym, jakim jest wybierak. Kiedy skrzynia biegów jest uszkodzona i jak się to objawia?
Jaki akumulator

Jaki akumulator wybrać? Ranking najlepszych akumulatorów

2024-02-23
Akumulator to serce silnika, a co za tym idzie całego samochodu. Umożliwia uruchomienie pojazdu i korzystanie z niego. Zasila także radio, światła i, jeżeli są w wyposażeniu, podgrzewane fotele. Naturalną konsekwencją eksploatacji samochodu jest zużywanie się akumulatora. Z tego względu w pewnym momencie konieczna jest jego wymiana. Jaki akumulator jest najlepszy, jak go wybrać i gdzie kupić? Na te i inne pytania odpowiadamy.
raty 0% ceneo

Ceneo wprowadza raty 0%

2024-02-22
Zmiana telefonu czy kupno sprzętu AGD do domu z reguły wiąże się z dużym wydatkiem. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by ponieść jednorazowo koszt takich zakupów. Z pomocą przychodzi możliwość rozłożenia płatności na raty. Szczególnie atrakcyjne są te, które można zawrzeć bez wychodzenia z domu, w pełni online. Ceneo wprowadza również opcję skorzystania z pięciu rat 0%, bez dodatkowych opłat.
Autor: Informacja prasowa