Opony Goodride

Opony Goodride są bardzo często wybierane przez kierowców, którym zależy na tym, by niska cena szła w parze z wysoką jakością. Doceniają, że producent opon wciąż inwestuje duże środki na doskonalenie technologii produkcji oraz rozszerzanie swojej oferty. Już teraz opony Goodride tworzone są z myślą nie tylko o samochodach osobowych, ale również motocykli, ciężarówek, autobusów a także pojazdów rolniczych i przemysłowych. Każdy z kierowców może więc znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. 

Opony Goodride dostępne są w wielu różnych modelach, wśród których wymienić możemy opony letnie, zimowe oraz całoroczne. Przyjrzyjmy się nieco bliżej poszczególnym modelom i sprawdźmy ich najważniejsze cechy.  

Letnie opony Goodride. Niska cena i wysoka jakość

Opony Goodride bardzo często wybierane są na sezon letni, ponieważ zapewniają dobre osiągi, cichą pracę a przy tym są wytrzymałe. Istnieje wiele modeli opon letnich. Wśród tych, na które warto zwrócić uwagę wymienić należy:

Goodride Sport RS 

To model posiadający asymetryczny bieżnik, który charakteryzuje się doskonałą przyczepnością zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opona ta wykonana jest ze zoptymalizowanej mieszanki, dzięki czemu zapewnia cichą pracę oraz stabilność nawet podczas bardzo dynamicznej jazdy. To model idealnie dopasowany do pojazdów o dużej mocy silnika.  

Goodride SA57

Wysokiej jakości opony letnie, które wyróżniają się unikalnym składem mieszanki. W ich powłoce znajduje się bowiem dwutlenek krzemu, który sprawia, że opona odporna jest na poślizgi na mokrej nawierzchni. Opona posiada bieżnik w kształcie litery V, sprawia to, że doskonale sprawdza się nie tylko na asfalcie, ale również w terenie. 

Zimowe opony Goodride. Niezawodność w każdych warunkach

Zimowe opony Goodride charakteryzują się dobrym odprowadzaniem wody oraz przyczepnością. Jednocześnie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród modeli, które cieszą się uznaniem klientów możemy wskazać:  

Goodride Z-507 

To opona wyposażona w zygzakowate lamele, które zapewniają doskonała przyczepność zarówno na śniegu jak i mokrej oraz śliskiej nawierzchni. Konstrukcja bieżnika zapewnia skuteczne odprowadzanie wody. Opony wyróżniają się poziomem głośności wynoszącym 72 dB. Nie zwiększają również zużycia paliwa. 

Goodride SW608 

Model opony zimowej o kierunkowym bieżniku zapewniającym doskonałe odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością w niskich temperaturach. Model ten szybko reaguje na ruchy kierowcy, dzięki czemu zapewnia między innymi krótką drogę hamowania oraz dobrą stabilność.  

Całoroczne opony Goodride. Rozwiązanie uniwersalne

W ofercie producenta opon Goodride nie brakuje również modeli całorocznych, które wybierane są przede wszystkim przez osoby nie chcące zajmować się sezonową zmianą ogumienia lub poszukujące oszczędności. Wśród modeli zasługujących na uwagę wymienić możemy między innymi: 

Goodride Z-401 

To wzmocniona opona całoroczna, która charakteryzuje się jodełkowatą budową bieżnika. Ma sporą liczbę lameli, dzięki czemu dobrze radzi sobie na mokrej nawierzchni. Zaletą tych opon jest z całą pewnością cicha praca, nie powodują również nadmiernego tarcia w wysokich temperaturach. Bardzo dobrze reagują, zapewniając szybkie i skuteczne hamowanie. 

Podsumowując, oferta opon Goodride jest w stanie spełnić oczekiwania klientów wymagających nie tylko przystępnych cen, ale również wysokiej jakości. Nie dziwi więc fakt, że cieszy się sporym zainteresowaniem. 

Autor: Kamila Łońska-Kępa