Opony Sailun

Sailun to firma pochodząca z Chin. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości opon, które jednocześnie cechują się przystępną ceną. Sailun to marka, która działa na rynku oponiarskim nieprzerwanie od 2002 roku, dynamicznie się rozwija i zdobywa rzesze zadowolonych zmotoryzowanych klientów, którzy cenią sobie jakość i bezpieczeństwo. Marka opiera się na doskonałej technicznej wiedzy oraz na nowatorskich rozwiązaniach, dzięki czemu łączy tradycje i nowoczesność. Sukcesy marki na rynku oponiarskim napędzają dalszy rozwój. Obecnie firma Sailun posiada nowocześnie wyposażone fabryki w Chinach i na Tajwanie. Opony wywodzące się z tej chińskiej firmy dostępne są na wszystkich kontynentach i są chętnie wybierane przez kierowców na całym świecie. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani pracownicy i nowatorskie rozwiązania pozwalają marce wprowadzać na rynek szereg wartościowych i konkurencyjnych produktów.

Co wyróżnia opony Sailun?

W trakcie swojej wieloletniej działalności firma z sukcesem wprowadziła na rynek opony, które wyróżniają się na tle innych. Opony Sailun cechują się solidnym wykonaniem i wysokiej jakości mieszanką gumy, która dzięki zawartych w niej dodatkom zapewnia doskonałą przyczepność i trwałość.

Na rynku dostępne są opony Sailun, które można dobrać ze względu na sezon:

  • opony letnie,
  • opony zimowe,
  • opony całoroczne.

Szereg zadowolonych klientów korzystających z opon marki Sailun daje gwarancję dobrej jakości. Sailun produkuje opony pasujące do wszystkich współczesnych pojazdów. W rozbudowanej ofercie znajdują się opony do standardowych samochodów osobowych, większych SUV-ów, a także autobusów.

Opony marki Sailun to najlepsza jakość w przystępnej cenie

Opony chińskiej marki to idealna opcja dla najbardziej wymagających kierowców. Łączą w sobie solidność wykonania, najlepszej jakości materiały, innowacyjne techniki, a to wszystko w przystępnej cenie. Dzięki stale rozwijającej się technice i ciągłym monitorowaniu jakości, opony Sailun zyskują na popularności i są często wybierane przez zmotoryzowanych. Opony Sailun zdobywają wyróżnienia w testach jakości na całym świecie oraz pozytywne opinie kierowców, którzy zwracają uwagę przede wszystkim na komfort, przyczepność i dobre parametry hamowania.

Jakość opon Sailun potwierdza fakt, że marka zdobywa liczne certyfikaty i odznaczenia, nawet na najbardziej wymagających światowych rynkach konkurując z popularnymi producentami opon. Opony Sailun zostały wyróżnione przez niezależną instytucję PTPA (Parent Tested Parent Approved), zrzeszającą ponad 50 000 rodziców w Ameryce Północnej.

Opony Sailun cechują się charakterystycznym i unikatowym wzorem bieżnika. Każdy produkt oferowany kierowcom podlega ścisłej kontroli jakości, dlatego opony marki Sailun cechują się solidnością i niezawodnością, dzięki czemu zbierają pozytywne opinie na całym świecie, również od polskich kierowców.

Jakie opony Sailun wybrać?

Marka Sailun oferuje wybór opon z podziałem na letnie, zimowe i całoroczne. W bogatej ofercie opon marki Sailun warto wyróżnić te, po które zmotoryzowani sięgają najczęściej:

Opony letnie

Opony zimowe

Opony całoroczne

Bezpieczeństwo na drodze oraz komfort jazdy to aspekty, które dla kierowców są na pierwszym miejscu. Wybór opon chińskiej marki Sailun to gwarancja najlepszej jakości, która nie obciąża portfela.

Autorka: Patrycja Wojas