Data modyfikacji:

Wybierz opony Continental i jedź po 150 złotych

To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w akcji promocyjnej przygotowanej przez firmę Coninental, renomowanego producenta opon. W ramach tej oferty, klienci, którzy zdecydują się na zakup kompletu opon zimowych lub wielosezonowych marki Continental, mogą liczyć na atrakcyjny bonus - zwrot gotówki w wysokości 150 złotych.
coninental
Promocja dotyczy zakupów dokonanych w okresie od 6 listopada do 19 grudnia 2023 roku we wszystkich kanałach sprzedaży. Aby skorzystać z tej oferty, klienci muszą zakupić opony o rozmiarze 17 cali lub większym, przeznaczone do samochodów osobowych lub SUV-ów. Po dokonaniu zakupu, należy zarejestrować dowód zakupu na stronie contiuhp.pl.

Każdy uczestnik spełniający warunki promocji otrzyma kod BLIK na kwotę 150 złotych, który można zrealizować w bankomacie bez użycia karty. 
Continental podkreśla, że oferta  ta jest ograniczona czasowo i trwa do 19 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród. Warto więc się pośpieszyć.

W ofercie Continental znajdują się różnorodne modele opon, w tym nowości takie jak AllSeasonContact 2, idealne do użytkowania przez cały rok, a także opony zimowe WinterContact TS 870, zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych warunkach zimowych. Opony te są kompatybilne również z pojazdami hybrydowymi i elektrycznymi.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony contiuhp.pl, aby dowiedzieć się więcej o promocji oraz znaleźć najbliższego sprzedawcę opon Continental.
kiedy wymienić opony

Kiedy wymienić opony? Czy tylko na koniec sezonu?

2024-03-01
Ogumienie w samochodzie jest niezwykle ważne, ponieważ ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo kierującego, jak i pasażerów. Czy wymiana opon powinna odbywać się wyłącznie na koniec sezonu? Sprawdź, kiedy jest najlepszy moment na zmianę!  
uszkodzony wybierak skrzyni biegów objawy

Uszkodzony wybierak skrzyni biegów – objawy. Kiedy skrzynia biegów jest uszkodzona?

2024-02-26
Skrzynia biegów jest mechanizmem, który umożliwia zmianę przełożenia układu napędowego w celu dostosowania parametrów pracy silnika do jego potrzeb. Najprościej rzecz ujmując, pozwala ona na zmianę biegu i dostosowanie prędkości obrotowej silnika, do danego obciążenia i prędkości tak, aby zoptymalizować pracę jednostki. Skrzynie biegów podzielić można ze względu na konstrukcję i zasadę działania na cztery grupy: manualne, półautomatyczne stopniowe, automatyczne stopniowe i automatyczne bezstopniowe. Dziś zajmiemy się manualną skrzynią biegów, a dokładniej jej elementem roboczym, jakim jest wybierak. Kiedy skrzynia biegów jest uszkodzona i jak się to objawia?
Jaki akumulator

Jaki akumulator wybrać? Ranking najlepszych akumulatorów

2024-02-23
Akumulator to serce silnika, a co za tym idzie całego samochodu. Umożliwia uruchomienie pojazdu i korzystanie z niego. Zasila także radio, światła i, jeżeli są w wyposażeniu, podgrzewane fotele. Naturalną konsekwencją eksploatacji samochodu jest zużywanie się akumulatora. Z tego względu w pewnym momencie konieczna jest jego wymiana. Jaki akumulator jest najlepszy, jak go wybrać i gdzie kupić? Na te i inne pytania odpowiadamy.
raty 0% ceneo

Ceneo wprowadza raty 0%

2024-02-22
Zmiana telefonu czy kupno sprzętu AGD do domu z reguły wiąże się z dużym wydatkiem. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by ponieść jednorazowo koszt takich zakupów. Z pomocą przychodzi możliwość rozłożenia płatności na raty. Szczególnie atrakcyjne są te, które można zawrzeć bez wychodzenia z domu, w pełni online. Ceneo wprowadza również opcję skorzystania z pięciu rat 0%, bez dodatkowych opłat.
Autor: informacja prasowa