Opony Fulda

Opony to produkt, za którym każdego roku rozglądają się kierowcy, ceniący sobie nade wszystko komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Sprawdźmy, co w tym zakresie ma do zaoferowania popularny producent opon Fulda.

Fulda – charakterystyka producenta

Fulda to niemiecka firma, która została założona w mieście o tej samej nazwie przeszło sto lat temu, w 1906 roku. Od tego czasu firma rozwijała się, oferując klientom najwyższej jakości opony stworzone z najlepszego rodzaju gumy. Popularność firmy i jej produktów dostrzegli najwięksi gracze na rynku opon, dlatego też od kilkunastu lat Fulda stanowi część największej na świecie grupy Goodyear, i każdego roku produkuje nawet do 8 milionów opon, zaopatrując w nie kierowców z 28 państw w całej Europie.

Opony Fulda. Czym się wyróżniają?

Czym charakteryzują się opony marki Fulda? Przede wszystkim bardzo wysokim standardem produkcji opon. Każda opona wychodząca z zakładu Fulda stanowi gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Z czego to wynika? Z certyfikatu ISO 14001, którym obdarzony został każdy zakład Fulda. ISO 14001 to poświadczenie produkcji opon z poszanowaniem ochrony środowiska i w systemie zaawansowanego zarządzania produkcją. Co więcej, zarówno wewnętrzni, jak i zewnętrzni audytorzy cyklicznie weryfikują jakość produkcji opon, każdorazowo przyznając utrzymywanie się najwyższych standardów produkcji opon Fulda.

Opony produkowane przez niemiecką firmę Fulda, są niezwykle uniwersalne. Przeznaczenie produktów firmy jest wszelakie - od standardowych samochodów osobowych, przez pojazdy z napędem na cztery koła, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, aż po pojazdy rolne.

Dlaczego warto zainwestować w opony Fulda?

Dlaczego warto postawić na opony marki Fulda? Przede wszystkim ekologiczny i bezpieczny system produkcji opon. Każda opona sprzedawana na rynku europejskim zyskuje Etykietę UE, stanowiącą analogie do etykiet energetycznych sprzętu AGD. Etykieta UE świadczy o tym, że firma Fulda produkuje swoje opony w ściśle restrykcyjnych warunkach.

Fulda w produkcji opon wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, które zwiększają komfort jazdy i minimalizują ryzyko nieszczęśliwych wypadków na trasie. Przykład? Opony do samochodów z napędem na 4 koła wyposażone są w dedykowaną, znacznie wzmocnioną osnowę, która chroni samochód przed nierównościami, które w dłuższym okresie mogą znacząco wpłynąć na oponę i jej żywotność.

Każda opona, która wychodzi z fabryki Fulda, jest poddawana restrykcyjnym testom, zwanymi testami 3/15/50. Tak rygorystyczne testy dają nam bezpieczeństwo zakupu możliwie najlepszych opon dostępnych na rynku.

Popularne modele opon Fulda

Bez względu na to, czy poszukujemy opon zimowych, letnich, czy całorocznych, możemy mieć pewność, że Fulda spełni nasze oczekiwania i nigdy więcej nie zechcemy zakupić opon innej firmy. Jakie są najpopularniejsze, sztandarowe produkty marki Fulda?

Fulda SportControl 2

Opony letnie, które zapewniają nam najlepszą relację ceny do jakości. Doskonałe osiągi opony idą w parze z bezpieczeństwem i stabilnością, która daje nam świetną kontrolę nad pojazdem. Opony SportControl 2 są niezwykle trwałe, co bezpośrednio przekłada się na długość eksploatacji produktu.

Fulda Kristall Control HP2

Opony zimowe to niezwykle ważny zakup, który determinuje bezpieczeństwo podczas trudnych warunków drogowych. Bezpieczeństwo to mogą nam zapewnić opony Fulda Kristall Control HP2, które oprócz najwyższej jakości, oferują również dużo ulepszeń w stosunku do konkurencyjnych produktów. Co przemawia za wyborem tych opon? Szeroki wachlarz rozmiarów oraz doskonała cena, która jest niezwykle atrakcyjna, biorąc pod uwagę jakość wykonania opon.

Fulda Multicontrol

Te opony całoroczne przeszły szereg testów, podczas których każdorazowo uzyskiwały bardzo dobre recenzje i rekomendacje niezależnych instytutów badawczych. Opony całoroczne Fulda Multicontrol to świetna przyczepność, wysoka odporność na ścieranie, a także niska emisja hałasu podczas jazdy w każdych warunkach drogowych.