Data modyfikacji:

Bądź bezpieczny na drodze.
Opony Continental PremiumContact 7

Do portfolio niemieckiego giganta rynku oponiarskiego trafiła kolejna propozycja. Poznajcie Continental PremiumContact 7.

Nowość od Continental w popularnej serii PremiumContact

Jak prezentuje się ta odsłona względem swojego poprzednika? W Continental PremiumContact 7 poprawiono prowadzenie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Nowa opona lepiej radzi sobie także z hamowaniem (dzięki innowacyjnej mieszance RedChili) i zjawiskiem aquaplaningu, a do tego jest cichsza od poprzedniczki. Zapewnia doskonałą kontrolę nad samochodem w każdych warunkach pogodowych.

Jak Continental PremiumContact 7 poradził sobie w testach?

Nowa opona Continental PremiumContact 7 dopiero co zadebiutowała na rynku, a już zajęła pierwsze miejsce w teście opon letnich, otrzymując następujące noty:

✅ najlepsza przyczepność na mokrej nawierzchni z całej stawki

✅ najkrótsza droga hamowania na mokrym (z wyraźną przewagą względem konkurentów)

✅ rewelacyjne prowadzeniem na mokrym

✅ najkrótsza droga hamowania na suchym

✅ najlepsze prowadzenie na suchej nawierzchni

test continental premium contact 7

Continental PremiumContact 7 idealnie sprawdzi się w samochodach osobowych, autach z napędem 4 x 4 oraz SUV-ach. Opona jest kompatybilna z samochodami spalinowymi, hybrydowymi i elektrycznymi. Producent daje aż 7-letnią gwarancję. Model przeszedł restrykcyjne testy. Ruszaj w bezpieczną drogę z Continental!

Continental PremiumContact 7. Etykieta unijna

  • Opór toczenia: B-C
  • Hamowanie na mokrym: A
  • Hałas zewnętrzny: B

Jeśli szukasz opony, która zapewni ci bezpieczeństwo na drodze nawet w trudnych warunkach pogodowych, nowy model Continental jest zdecydowanie wart twojej uwagi.

continental contactpremium 7