Opony całoroczne

roadcruza ra1100

Opony Roadcruza RA1100 – charakterystyka, opinie, testy

2023-07-28
Opony Roadcruza RA1100 – Charakterystyka, opinie, testy Wybór opon to kwestia, z którą musi liczyć się każdy właściciel auta. Chociaż zakupów w związku z pojazdem jest znacznie więcej, odpowiednie ogumienie to jeden z najważniejszych aspektów, który wpływa nie tylko na bezpieczeństwo podczas jazdy, ale też komfort podróżowania, zużycie paliwa, jak i samych opon. Dlatego przed zakupem najlepszego kompletu warto zapoznać się w kilkoma testami, opiniami i informacjami dotyczącymi opon. Jedną z propozycji godnych uwagi są opony całoroczne i sezonowe Roadcruza RA1100. Wśród najchętniej wybieranych modeli produktu znajduje się m.in. ogumienie Roadcruza 215 75r15 czy też Roadcruza 215 65r16. Sprawdź, czy warto postawić na model całoroczny i czym jeszcze charakteryzuje się coraz popularniejsza propozycja Roadcruza RA 1100.
jak rozpoznać opony wielosezonowe

Jak rozpoznać opony wielosezonowe?

2023-05-31
Odpowiedni wybór opon jest niezbędną kwestią wpływającą na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Każde ogumienie, czy to sezonowe, czy wielosezonowe posiada skomplikowane symbole, które mogą utrudniać samodzielny wybór. Jak rozpoznać opony wielosezonowe? Jak odczytywać symbole znajdujące się na oponach? Jak rozróżnić opony wielosezonowe od sezonowych? Aby ułatwić podjęcie decyzji odnośnie wyboru opon, przedstawiamy wszystko co należy wiedzieć o ich oznaczeniach.
opony całoroczne

Opony całoroczne – czy warto się na nie zdecydować?

2023-05-05
Zmiana pory roku ponagla kierowców do zmiany opon z zimowych na letnie. A może jednak lepiej zrezygnować z opon sezonowych i zainwestować w całoroczne modele ogumienia. Czy warto zakupić opony całoroczne? Jakie właściwości mają opony całoroczne? Czy są lepsze od sezonowych? Sprawdźmy, jakie korzyści daje nam posiadanie opon całorocznych.
Michelin CrossClimate 2

Michelin CrossClimate 2. Charakterystyka opony, testy i opinie

2023-01-25
Michelin CrossClimate 2 swój sukces zawdzięcza przede wszystkim dzięki bardzo wysokim osiągom hamowania i przyczepności na mokrej i zaśnieżonej drodze gwarantując tym samym optymalne zużywanie się bieżnika. Wpływa to na większe bezpieczeństwo, ale też oszczędność spalania paliwa, ale też samych opon. Inwestując w model Michelin CrossClimate 2 można śmiało zapomnieć o cosezonowej zmianie ogumienia, ponieważ model ten świetnie radzi sobie w każdych warunkach.
roadstone n priz 4s

Roadstone N Priz 4S

2023-01-09
Aby znaleźć opony, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa i komfortu, należy określić własny styl jazdy, częstotliwość korzystania z auta oraz uwzględnić najczęściej uczęszczane drogi i warunki na nich panujące. Absolutnie wystarczającym ogumieniem dla osób jeżdżących w sposób umiarkowany i nieszczególnie często będą dobre opony klasy budżetowej, takiej jak Roadstone N Priz 4S. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas wyboru ogumienia i czym charakteryzuje się wspomniany model koreańskiego producenta? Sprawdź i podejmij dobrą decyzję.
premiorri vimero as

Premiorri Vimero As. Prezentacja modelu

2023-01-07
Za jedną oponę klasy premium można niekiedy kupić cały komplet ogumienia w klasie budżetowej, które również doskonale sprawdzi się w przypadku umiarkowanej jazdy i poruszaniu głównie po mieście. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też ogumienie wielosezonowe zamiast tradycyjnych opon sezonowych. Jednym z takich produktów jest model Premiorri Vimero As. Sprawdź, co wyróżnia te opony i dlaczego warto wyposażyć w nie swoje auto.
falken euroall season as210

Opony klasy średniej Falken EuroAll Season AS210

2023-01-06
W przypadku gdy auto używane jest w sposób umiarkowany i taki też jest styl jazdy kierowcy, wcale nie trzeba kupować najdroższych opon, by zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Z powodzeniem sprawdzą się tu opony klasy średniej, które wyróżnia doskonały stosunek jakości do ceny. To często produkty, które na podstawie osiągów śmiało konkurować mogą z oponami klasy premium. Świetnym przykładem jest tu ogumienie wielosezonowe Falken EuroAll Season AS210. Sprawdź, co wyróżnia ten model opon i dlaczego warto je kupić.
austone sp-401

Austone SP401. Czym się wyróżnia opona całoroczna?

2023-01-05
Opony różnią się ceną i klasą, do której można je zaliczyć. Niekiedy w kwocie, jaką trzeba przeznaczyć na zakup jednej sztuki ogumienia premium, kupić można cały komplet opon w klasie budżetowej. Często takie opony, podobnie jak droższe produkty, również charakteryzują się świetnymi osiągami i dla dużej grupy kierowców będą to parametry w zupełności wystarczające. Jednym z takich modeli są opony całoroczne Austone SP401. Sprawdź, dlaczego jest to model warty wyboru.
goodyear vector 4seasons gen-3

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 vs Gen-2

2023-01-04
Goodyear to amerykański gigant, który na rynku oponiarskim od wielu lat znajduje się w czołówce. Specjalizuje się głównie w oponach całorocznych, co widać po wysokich notach ich produktów w tej właśnie dziedzinie. Serca kierowców bez wątpienia skradł model Goodyear Vector 4Season Gen-2, który jak się okazało, wyznaczył nowe trendy wśród opon całosezonowych. Przez wiele lat model ten zajmował podium w rankingach największych serwisów oponiarskich na całym świecie. Goodyear jednak nie spoczął na laurach i jeszcze bardzie udoskonalił ten prawie doskonały model. W efekcie wielu przeprowadzonych badań, doświadczeń i testów do sprzedaży trafił model Goodyear Vector 4Season Gen-3, który jest następcą topowego modelu opon wielosezonowych tej marki. Czym się różnią i który z nich jest lepszy?
opona samochodowa

Opony Nokian SeasonProof SUV. Charakterystyka, opinie, testy

2022-12-28
Opony wielosezonowe stają się coraz bardziej popularne. Opony Nokian SeasonProof SUV to opony przeznaczone dla kierowców samochodów typu SUV czy crossover, które świetnie sprawdzą się przez cały rok, bez względu na panujące warunki pogodowe. Zobaczmy, jak wypadają Nokian SeasonProof SUV w testach oraz czym się charakteryzują te opony całoroczne.
goodyear vector 4seasons gen-3

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3. Całoroczna opona premium

2022-12-24
Goodyear Vector 4Season Gen-3 to kolejna, trzecia generacja bestsellerowego modelu całorocznej opony pochodzącej spod skrzydeł amerykańskiego giganta oponiarskiego. Opony Goodyear Vector 4Season Gen-3 to najnowsze rozwiązania projektowe i technologiczne. Dzięki stale rozwijającej się marce udało się uzyskać produkt, który sprawdza się w każdych, nawet skrajnie ekstremalnych warunkach pogodowych, a do tego zachowuje swoje właściwości przez cały rok. Nowa odsłona oferuje przede wszystkim poprawioną przyczepność na śniegu, zwiększony komfort jazdy i poprawioną precyzję kierowania, szczególnie podczas dynamicznej jazdy.
goodride all season elite z 401

Goodride All Season Elite Z-401

2022-12-23
Na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnych propozycji opon sezonowych, ale też całorocznych, takich jak Goodride All Season Elite Z-401. Czy ogumienie wielosezonowe to dobre rozwiązanie? Jakie korzyści wynikają z użytkowania opon tego typu i czym wyróżnia się propozycja od Goodride? Sprawdź, czym charakteryzuje się bieżnik opony, w jakich rozmiarach jest dostepna i jak wypada w testach.
kleber quadraxer 3

Kleber Quadraxer 3. Opony wielosezonowe klasy średniej

2022-12-20
Decydując się na konkretne opony, dobrze jest określić nie tylko właściwy rozmiar opon, ale też styl jazdy danego kierowcy oraz dostępny budżet. Niekiedy opony z segmentu średniego wykazują lepsze parametry niż modele klasy premium. Tak jest np. w przypadku opon całorocznych Kleber Quadraxer 3. Czym wyróżnia się to ogumienie i czy warto zrezygnować z opon sezonowych na rzecz modeli całorocznych? Sprawdź i dokonaj słusznego wyboru.
pirelli cinturato all season sf 2

Pirelli Cinturato All Season SF 2. Opony całoroczne na trudne warunki pogodowe

2022-12-19
Ogumienie powinno być dopasowane do danego auta nie tylko pod kątem właściwie dobranego rozmiaru, ale też stylu jazdy kierowcy, częstotliwości poruszania się po drogach oraz ogólnych warunków panujących na najczęściej uczęszczanych drogach. Ważny jest również typ opon. Choć wiele osób nadal jest przekonanych, że najlepsze są opony sezonowe, coraz częściej kierowcy wybierają ogumienie wielosezonowe, takie jak Pirelli Cinturato All Season SF 2. Sprawdź, czym wyróżnia się model od tego włoskiego koncernu i dlaczego wybór opon całorocznych to dobry wybór dla większości kierowców.
nexen n blue 4 season

Nexen N'Blue 4 Season

2022-12-15
Opony całoroczne to wariant ogumienia, który zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Opony wielosezonowe to doskonałe rozwiązanie dla większości kierowców, którzy używają auta na co dzień na niezbyt długich dystansach, np. podczas dojazdów do pracy czy robienia zakupów. Wówczas wielosezonowy model opon, taki jak np. Nexen N’Blue 4 Season, będzie rozwiązaniem idealnym. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na ogumienie wielosezonowe i wybrać właśnie produkt od Nexen.
goodride z401

Opona całoroczna Goodride Z401

2022-12-14
W przypadku gdy dwukrotna zmiana opon w ciągu roku jest wyjątkowo uciążliwa, w domu brakuje miejsca na przechowywanie drugiego kompletu lub właściciel auta nie ma zazwyczaj czasu, by odstać w kolejce do wulkanizacji, idealnym rozwiązaniem będą opony całoroczne. Jednym z godnych polecenia modeli takiego ogumienia jest Goodride Z401. Sprawdź, co charakteryzuje te opony całoroczne i dlaczego ich wybór jest bardzo dobrą decyzją, która przełoży się komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.
firestone multiseason 2

Firestone Multiseason 2. Amerykańska propozycja opony całorocznej

2022-12-11
Solidne opony to jeden z kluczowych elementów wyposażenia pojazdu. Ciekawym rozwiązaniem w kwestii ogumienia są opony całoroczne, m.in. model Firestone Multiseason 2. Tego typu produkty posiadają wiele zalet, z których największą jest brak konieczności wymiany dwa razy w roku. Kiedy warto zdecydować się na opony wielosezonowe, o czym należy pamiętać i dlaczego warto postawić na model od Firestone?
yokohama geolandar a t g015

Yokohama Geolandar A/T G015

2022-11-27
Na rynku dostępnych jest wiele modeli ogumienia dostępnego w różnych klasach i posiadającego zróżnicowane udogodnienia i rozwiązania. To również możliwość wyboru opon, dzięki którym nie trzeba będzie ich zmieniać dwa razy w roku, ponosząc dodatkowy koszt i czekając w kolejkach. Rozwiązaniem są opony całoroczne. Wśród tego typu ogumienia również znaleźć można idealne produkty dla osób bardzo wymagających. Przykładem może być model opon wielosezonowych Yokohama Geolandar A/T G015. Co wyróżnia to ogumienie i dlaczego jego zakup to doskonały wybór?